Nezáväzné energetické poradenstvo so špecialistami na fotovoltiku od innogy

Mať vlastný fotovoltický systém nemusí byť výhodné pre každú domácnosť.

Mnoho ľudí by sa chcelo stať aspoň čiastočne nezávislými od dodávateľov elektrickej energie. Avšak predtým, než sa rozhodnete pre takéto riešenie, je dobré zvážiť všetky pre a proti a poradiť sa s odborníkom. Energetickí experti od innogy vám bezplatne a nezáväzne poradia, či sa vám takáto investícia oplatí.

Prečo energetickí experti od innogy?

Naši energetickí experti vám pomôžu zodpovedať za aký čas sa vám vrátia náklady spojené s realizáciou fotovoltického systému a koľko energie v skutočnosti získate z vlastnej fotovoltickej elektrárne. Táto investícia nie je vhodná pre všetkých. Týka sa to najmä prípadov domov s malou spotrebou energie, nevhodne orientovanou strechou, nevyhovujúceho technického stavu strechy, zatienenej strechy a podobne.

Poradíme vám, na základe akých atribútov sa rozhodnete správne.

Výstupom innogy Energetického poradenstva je výstupná správa, ktorá identifikuje koľko energie vaša domácnosť reálne spotrebuje a či je vlastný fotovoltický systém pre vás výhodný. Po vystavení správy vám innogy Expert vypracuje návrh pre úspory a dosiahnutie nižších energetických nákladov.

Pomôžeme vám odhaliť najefektívnejšie spôsoby šetrenia vo vašej domácnosti.
S bezplatným energetickým poradenstvom od innogy šetria naši súčasní zákazníci priemerne 189 eur ročne.